Производството на мед и медени продукти е дългогодишна семейна традиция , която датира от миналия век
Пчеларската ферма е създадена през 1933г. Тя притежава собствена база в с. Царацово (област Пловдив) и няколко пчелина с над 600 пчелни семейства. Развива търговска дейност от 1989 г. Вече дълги години многобройните продукти на Фермата присъстват както на българския , така и на световните пазари: Гърция , Германия , Япония , САЩ .
ПРОЦЕС
Ние сме специализирани в изкупуване, производство, съхранение, преработка, разфасоване и търговия на пчелен мед и пчелни продукти
Предлагаме Български чист и натурален мед за който е от значение уникалното местоположение, богатите растителни видове на нашата страна известни в цял святЕКОБИОМЕД разполага с собствена фабрика отговаряща на всички Европейски стандарти. Благодарение на дългогодишния си опит, компанията е добре позната и с добра репотация на Българския и Международен пазар.
За удобство и по желание на клиентите, предлагаме различни по вид и обем опаковки. Всички продукти които произвеждаме, могат да бъдат произведени под частна марка(етикет на клиента).